About me.

Cześć!

Wyznaczam cele, które chcę realizować. Potem realizuje. Na chwilę obecną mieszkam w Hiszpanii, gdzie serdecznie zapraszam. Myślę, że z czasem dodam tu coś ciekawszego. Zawsze można zapytać tego tu poniżej.

Lubię robić zdjęcia, coraz bardziej. Też coraz bardziej potrafię je robić(chyba).. A jak coś rozumiemy to sprawia, że więcej satysfakcji otrzymujemy. Nikon D5100 to moje dziecko. Kiedyś się zmieni, na początek ‚more then enough’. Uwielbiam poszerzać horyzonty muzyczne. Temu wszystkiemu przewodzi niepowstrzymana chęć podróżowania i poznawania. Dodając do tego pracoholizm otrzymujemy mnie.

Urodzony w 1992 z pochodzenia Polak. Chłopak, który ma wiele marzeń i pragnień. Zawodowo wszelkie informacje znajdziecie na portalach linkedin albo goldenline.

Pierwszy cytat, przytoczę Andrzeja Tucholskiego, człowieka, który zmotywował mnie do założenia bloga (nie tylko on, ale przede wszystkim). Człowieka, który zawsze ma coś ciekawego do napisania. Tak więc „O tym, w co wierzę, przekonasz się ze wszystkiego co robię.” To wydaję mi się niezłym cytatem na pierwszego bloga, na którym sam jeszcze nie wiem co będzie.

 
DSC 2504 1024x678 About me.

PS: Wszystko co się pojawia na blogu (jeśli nie ma odnośnika) jest moją własnością. Przed użyciem proszę skontaktować się ze mną, powiem czy wskazane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>