Blogowanie

Blog fajna sprawa. Chyba lubimy się dzielić, rozmawiać o tym co nas interesuje. Blog jest Twoim światem i pozwala Ci pisać o tym, o czym chcesz. Znaleźć słuchaczy(czytaczy), których to interesuje. Oczywiście, nie wszystko co masz do powiedzenia.

Może kogoś zainteresuje, może pomoże? Może rozpocznie dyskusje, która zmieni Twoje życie? Bloga spokojnie można podpiąć pod zadanie jakim jest misja społeczna. Szerzenia trendów, pokazywania, zachęcania aż wreszcie poznawania. Nawet ludzi!

Co mnie skłoniło? Kto?
Andrzej Tucholski. Człowiek, który prowadzi bloga jestkultura.pl. Pisze tam bardzo dużo ciekawych rzeczy. Rzeczy, które dają Ci pomysły, siłę. Opowiem wam, kiedy chciałem zacząć. Jakiś czas temu Andrzej na swoim blogu ogłosił konkurs Sommersby. Trzeba było zostać lordem sommersby i powysyłać zdjęcia. Nie wiem jak to zrobił, ale miał fajne nagrody w tym wszystkim. Ja nie zdążyłem wziąć udziału. Natomiast jak zobaczyłem, co ludzie porobili za zdjęcia, jakie mieli pomysły! Pomyślałem DAMN! Blog zrzesza ludzi. Super ludzi! Przecież Andrzej z nimi rozmawia o tym o czym chce, a jak nie chce to nie rozmawia. Z blogiem można robić wszystko. Mnóstwo fajnych rzeczy. Mam nadzieję, że i mój blog kiedyś okaże się ciekawym czy inspirującym dla kogoś.

Tymczasem poszukuję nazwy. Jeśli ktoś miałby jakieś pomysłu sugestie, proszę dać znać. Również jestem nowy w społeczności blogowej więc rady co do wtyczek, funkcjonalności czegokolwiek mile widziane.!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *