Muzycznie /6/

Mam ochotę polecieć w polską muzę, ale jest dużo fajnych rzeczy nie z naszego kraju i tak nie wiem w którą stronę iść. Nowy Jamal, stare Muchy, czy pojedyncze, zagraniczne?

take a smile by apalipis d3albe9 Muzycznie /6/

A kij, Hey Love! Niech będzie z uśmiechem i energicznie.

„Promise the best is yet to come ” takie ładnie zapowiadające się duo z Danii obiecuje, że best is yet to come. Niech tak będzie. Wydali album, muszę się do niego dostać, może i was zachęci „Hey Love” do zapoznania się ich twórczością określaną jako electronic soul?

Jak tak przyjemnie rozpoczęte, to trzeba iść za ciosem, nie będzie dziś melancholijnie, o nie!

„I wanna be everything that I’m not”
takimi słowami zaczyna się najbardziej znana piosenka zespołu grającego Indie Pop, Swim Deep. Popłyńmy głęboko z nimi na chwilę!

Zawsze wiedziałem, że w Anglii dużo fajnych rzeczy muzycznie się dzieje, no i proszę, kolejny przykład. Też płytka się pojawiła w tym roku, może pora się zagłębić?

„Did you believe in us?”
I believe in you…
Movement, bodajże kierunek Australia, dużo nie znalazłem o nich info, więc tylko podrzucam piosenkę, która bardzo mnie… bardzo mnie cieszy.

Bardzo.
85tysięcy wyświetleń to mało, soon will be more, hopefully.

Manchester-based producer Oceaán jest jeszcze mniej znany!!! A jeszcze bardziej mnie kręci… Nie ma o nim nic w internecie (prawie), ale znów Anglia i znów fajnie, jak dla mnie.
http://www.youtube.com/watch?v=HN1KvG2d27k&index=24&list=FLocdrJ2hbkN95NI3L4Jw1xQ
12 tysięcy wyświetleń, you serious?
I need u Oceaan! A lot!
Trzymam kciuki.
Co do wyświetleń… Ze dwa lata temu odkryłem Daughter tj. Panią Elenę Tonrę jak miała ok. 5 000 wyświetleń z kawałkiem Youth. Teraz są to miliony, wydana płyta, sława na wyspach i nie tylko. Życzę podobnie i tym dwóm ostatnim bandom!

Miłego dnia, dobrej muzy i dużo uśmiechu!

JK
PS: zdjęcie z internetu wzięte, wy lepiej zerwijcie jedną karteczkę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *