Trip!!! Wycieczka wielkanocna

Dzień pierwszy wycieczki wielkanocnej.

Piątek 19/04/2014 wcześnie.

Teba

Jedziemy godzinę, drugą. Jak to w Hiszpanii. Po lewej słoneczniki, po prawej oliwki. Rozmowa na pokładzie wrze, pogoda piękna- lato, norma w kwietniu. Byliśmy w takim extra składzie ze znajomą parą z Austrii. Byli super a razem tworzyliśmy czad grupę! 🙂

trip day 1 2 1024x678 Trip!!! Wycieczka wielkanocna

GPS ustawiony na cel – El Chorro – kanion nieopodal Malagi, który ma być piękny. Wten zza kukurydzy wyłania się zamek. Wszyscy wiedzą, że kiedy Jaś widzi zamek, czy chociaż coś co może nim być w wyobraźni, to znaczy, że będzie przerwa. Tak też zboczyłem z kursu i zajechałem do miasteczka ‚Teba’.

trip day 1 1 1024x678 Trip!!! Wycieczka wielkanocna

Teba, miasteczko z urokliwymi małymi domkami i ruinami zamku, który był na wzgórzu. Z zamku owego dużo nie zostało, ale widok był piękny. Miejsce na przerwę wspaniałe. Na szczęście widoków pięknych to dopiero początek był tego dnia…

trip day 1 3 1024x678 Trip!!! Wycieczka wielkanocna

Po przerwie i kanapkach wróciliśmy na kurs i niedługo potem zajechaliśmy do El Chorro. Górzasta droga, zakrętów setki, jeziora wkoło. Sceneria cudowna. Chciałoby się aby się ciągneła bez końca. Zmiana obuwia, koszulek, aparat w ręke i przed siebie po odstawieniu samochodu.

Chorro

trip day 1 6 678x1024 Trip!!! Wycieczka wielkanocna

To miejsce, które od tak dawna miałem upatrzone, żeby zobaczyć! Zdjęcia w internecie były piękne. Piękniejsze jest to, że zdjęcia w internecie nie były w połowie tak piękne, jak to co było w rzeczywistości.
Sprawdźcie sami!

trip day 1 5 1024x678 Trip!!! Wycieczka wielkanocna

Jest to miejsce na 3-4 godzinny spacer, albo 3-dniową wycieczkę górską z namiotem. Kolejne miejsce z listy mam zobaczone i jestem bardzo szczęśliwy ,że tak się stało.

trip day 1 7 1024x678 Trip!!! Wycieczka wielkanocna

Żeby było śmieszniej, po wyjściu z samochodu spotkaliśmy dwóch znajomych z pracy. Tak zupełnie przypadkiem, tak zupełnie nieświadomie. Świat jest mały. Pośmialiśmy się, pogadaliśmy, podaliśmy ręce i ruszyliśmy na podbój widoków i zdobywanie drzew!

trip day 1 4 1024x678 Trip!!! Wycieczka wielkanocna

Było cudownie i widoki wspaniałe!
Jakbyście byli w Maladze i mieli samochód to warto zajrzeć, poważnie!

trip day 1 8 678x1024 Trip!!! Wycieczka wielkanocna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *